Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Cyceron
prezentacja

Facebook 

Nasi partnerzy 

godlo bip2
Rok szkolny 2015/2016

Rozkład jazdy autobusów na poniedziałek 17.06.2019 r. i wtorek 18.06.2019 r.

PONIEDZIAŁEK 17.06.2019 r. – ODWOZY

AUTOBUS I: opiekun p. T. Stachowiak
11.20 – Lipno – Goniembice– Wyciążkowo – Gronówko – Klonówiec(SP Goniembice)
12.15 – Lipno – Klonówiec – Goniembice– (Przedszkole Goniembice, SP Goniembice) – Wyciążkowo - Gronówko – Klonówiec(SP Goniembice)
13.10 - Goniembice– (Przedszkole Goniembice, SP Goniembice) - Wyciążkowo – Gronówko – Klonówiec - Goniembice
14.10 – Goniembice (Przedszkole Goniembice, SP Goniembice) - Wyciążkowo – Gronówko – Klonówiec– Koronowo – Ratowice – Sulejewo – Górka Duchowna – Żakowo – Lipno

AUTOBUS II: opiekun p. Ł. Cichoszewska
11.20 – Lipno – Huby -  Wydorowo – Radomicko - Targowisko – Lipno
12.15 – Lipno – Huby - Wydorowo – Radomicko – Targowisko - Górka Duchowna- Sulejewo – Ratowice – Koronowo – Żakowo (Przedszkole Lipno) – Lipno
* 13.15 –Goniembice - Koronowo – Żakowo  – Górka Duchowna – Ratowice - Żakowo – Lipno (SP Goniembice, Przedszkole Goniembice)
 14.00 - Lipno - Wydorowo – Radomicko – Targowisko – Górka Duchowna – Lipno

AUTOBUS III: opiekun p. T. Kowalczyk
11.20 – Lipno – Smyczyna – Mórkowo – Lipno
11.40 – Goniembice (SP Goniembice) – Koronowo – Ratowice - Górka Duchowna – Żakowo – Lipno
12.40 - Lipno – Smyczyna – Mórkowo – Wilkowice  - Lipno
Kontynuacja kursu:
13.20 - Goniembice (Przedszkole Goniembice, SP Goniembice) – Koronowo –Ratowice- Górka Duchowna – Żakowo  – Lipno
14.00 - Lipno – Smyczyna  – Mórkowo – Lipno (SP Lipno, Przedszkole Lipno)
14.15 Lipno – Huby– Lipno

WTOREK  18.06.2019 r.– ODWOZY

AUTOBUS I: opiekun p. T. Stachowiak
11.20  Lipno  – Goniembice – Wyciążkowo – Gronówko –- Klonówiec – Lipno( SP Goniembice)
12.15  Lipno  – Klonówiec - Goniembice –Wyciążkowo – Gronówko  - Klonówiec – Lipno (rozwóz ZS Lipno,  SP Goniembice)
13.20 - Lipno  – Goniembice– (SP Goniembice, Przedszkole Goniembice) - Wyciążkowo – Gronówko – Klonówiec - Goniembice
14.05  - Goniembice - Wyciążkowo – Gronówko – Klonówiec - Goniembice – Koronowo – Ratowice – Sulejewo – Górka Duch. – Żakowo – Lipno ( SP Goniembice, Przedszkole Goniembice)

AUTOBUS II: opiekun p. Ł. Cichoszewska
11.20 – Lipno – Huby -  Wydorowo – Radomicko -Targowisko – Lipno
12.15 – Lipno – Huby  - Wydorowo – Radomicko – Targowisko - Górka Duchowna  (rozwóz SP Górka Duch.)– Sulejewo– Ratowice– Koronowo– Żakowo
 * 13.15 –Goniembice - Koronowo – Żakowo  – Górka Duchowna – Ratowice - Żakowo – Lipno (SP Goniembice)
14.00 - Lipno - Wydorowo - Radomicko – Targowisko – Górka Duchowna  ( rozwóz SP Górka Duch.)- Sulejewo – Ratowice – Koronowo – Żakowo  - Lipno  (SP Lipno i SP Górka Duch. )

AUTOBUS III: opiekun p. T. Kowalczyk
11.20 – Lipno – Smyczyna  – Mórkowo – Lipno
11.40 – Goniembice (SP Goniembice) – Koronowo – Ratowice - Górka Duchowna – Żakowo – Lipno
12.20 - Lipno – Smyczyna – Mórkowo – Lipno
12.40 - Goniembice (Przedszkole Goniembice, SP Goniembice) – Koronowo – Ratowice - Górka Duchowna – Żakowo – Lipno
13.20 - Lipno – Smyczyna – Mórkowo- Wilkowice – Lipno (Przedszkole Lipno, SP Lipno)
13.45 Lipno – Huby – Lipno (Przedszkole Lipno, SP Lipno)