Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Cyceron
prezentacja

Facebook 

Nasi partnerzy 

godlo bip2

Szanowni Państwo
Dnia 11 listopada 2018 r. obchodzić będziemy setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Nasza placówka pragnie aktywnie się włączyć w godne upamiętnienie w/w rocznicy oraz uczcić 100 rocznicę bohaterskiego, zwycięskiego zrywu Wielkopolan, jakim było Powstanie Wielkopolskie.
Jednym z realizowanych przez nas działań będzie zorganizowanie wystawy złożonej z pamiątek związanych z odzyskaniem niepodległości i budową państwowości polskiej w pierwszych latach II Rzeczypospolitej, dostępnej dla całej społeczności gminnej i wszystkich zainteresowanych.
W związku z tym zwracamy się do Państwa z wielką prośbą. Jeżeli dysponujecie Państwo (lub Państwa krewni, lub znajomi) pamiątkami w postaci: starych zdjęć, dyplomów, zaświadczeń, świadectw, odznaczeń wojskowych, medali, monet, starych znaczków, gazet, książek, elementów mundurów, starych przedmiotów codziennego użytku z lat dwudziestych/ trzydziestych XX wieku prosimy o ich udostępnienie (poprzez możliwość wykonania kserokopii) lub wypożyczenie na czas wystawy.

Informacje o posiadanych pamiątkach prosimy zgłaszać do sekretariatu szkoły lub osobiście.

Dyrekcja szkoły