Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Cyceron
prezentacja

Facebook 

Nasi partnerzy 

godlo bip2

Czas w drogę

Czas w drogę - zakończenie roku szkolnego 2018/2019_15   Dnia 19.06.2019 odbyło się w naszej szkole zakończenie roku szkolnego 2018/2019. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście, nauczyciele, pracownicy niepedagogiczni oraz rodzice i uczniowie. Podziękowania i życzenia udanych wakacji złożyła wszystkim  pani dyrektor Aldona Ginter. Swoje słowa skierowała także do zebranych Przewodnicząca Rady Gminy Lipno p. Joanna Płonka.

 

   W tym roku zakończenie miało szczególny charakter, bowiem mury naszej szkoły opuszczali zarówno uczniowie klas trzecich gimnazjum jak i  klas ósmych szkoły podstawowej. Jak co roku nagrodzeni i wyróżnieni zostali ci, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce, a swoim zachowaniem dawali przykład innym. Za wybitne osiągnięcia i wyniki w nauce do „Złotej Księgi” zostały wpisane: Marta Majorczyk, Jagoda Nguyen Van i Dagmara Mikołajczak. Tytuł i statuetkę  „Złotej Sowy” otrzymali:  Zuzanna Ruta, Aleksandra Walkowska, Jakub Jankowski, Maciej Stachowiak
 Nagrody odebrali także uczniowie klas trzecich kończący z wyróżnieniem gimnazjum oraz uczniowie klas ósmych kończący z wyróżnieniem szkołę podstawową. Tytuł Prymusa Roku zdobyła Marta Majorczyk z klasy III a, a nagrodę Rady Pedagogicznej przyznano Maciejowi Stachowiakowi. Swoje świadectwa z wyróżnieniem odebrali również siódmoklasiści. We wtorek 18.06.2019 nagrody i dyplomy otrzymali uczniowie, którzy reprezentowali szkołę w różnych konkursach i zawodach, angażowali się w różne działania szkoły i pracowali w kołach zainteresowań.
   W tym szczególnym dniu nie zabrakło również podziękowań dla nauczycieli kończących pracę w naszej szkole: p. Bartosza Grobelnego, p. Małgorzaty Adamczak, p. Marka Majchrzaka i  p. Jarosława Zielonki. Podziękowania otrzymali także rodzice uczniów klas trzecich i ósmych, którzy pomagali przy organizacji różnych działań szkoły. Po rozdaniu nagród i dyplomów swoje świadectwa ukończenia gimnazjum otrzymali uczniowie klas trzecich oraz kończący szkołę podstawową uczniowie klas ósmych. Gimnazjaliści i ósmoklasiści, żegnając się ze szkołą, złożyli uroczyste ślubowanie, a  na koniec nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru szkoły podstawowej uczniom klas siódmych oraz uroczyste odprowadzenie sztandaru gimnazjum, które w tym roku skończyło swoją działalność.
Po uroczystości uczniowie rozeszli się do klas, aby pożegnać  się z wychowawcami i rówieśnikami.
Rok szkolny 2018/2019 dobiegł końca. Wszystkim życzymy więc udanego i bezpiecznego wakacyjnego odpoczynku.