Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Cyceron
prezentacja

Facebook 

Nasi partnerzy 

godlo bip2

Graliśmy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Turniej Piłki Siatkowej o Puchara Wójta Gminy Lipno_7   12 stycznia 2019 r. już po raz kolejny  odbył się w naszej szkole Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Lipno zorganizowany w ramach 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wzięło w nim udział 12 drużyn, które zostały podzielone na 3 grupy po 4 zespoły. Po kilku godzinach zmagań najlepsi okazali się zawodnicy UNII WYCIĄŻKOWO, drugie miejsce zajęła drużyna OSIECZNA TEAM, a na trzecim stopniu podium uplasowali się NIEPOKONANI.

 W  turnieju zagrali również uczniowie klas gimnazjalnych z naszej szkoły.

    13 stycznia odbył się 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od wielu lat uczniowie naszej szkoły angażują  się w zbiórkę pieniędzy  w ramach akcji przygotowanej przez Jurka Owsiaka i jego sztab. W tym roku graliśmy dla „dzieci małych i bez focha” - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Jak co roku uczniowie Zespołu Szkół w Lipnie nie zawiedli. Na ulicach można było zobaczyć wolontariuszy z puszkami, a w Gminnym Ośrodku Kultury odbyły się występy oraz licytacje. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli tę niezwykłą akcję.