Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Cyceron
prezentacja

Facebook 

Nasi partnerzy 

godlo bip2

Próbne egzaminy gimnazjalne za nami

Próbne egzaminy gimnazjlane 2018_6   Od 4 – 6 grudnia odbywały się w naszej szkole próbne egzaminy gimnazjalne dla klas III przygotowane przez wydawnictwo OPERON. Gimnazjaliści zapoznali się z procedurami i przebiegiem egzaminu, który będą pisali w kwietniu 2019 roku, a także mogli sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności.

   Pierwszego dnia uczniowie rozwiązywali test z części humanistycznej. Najpierw odpowiadali na pytania z historii i wiedzy o społeczeństwie, a po przerwie z języka polskiego. W środę, czyli drugiego dnia egzaminacyjnych zmagań, sprawdzana była wiedza z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych. Trzydniowe egzaminy próbne kończył test z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Nad prawidłowym przebiegiem egzaminów czuwały komisje, w skład których wchodzili nauczyciele naszej szkoły.