Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Cyceron
prezentacja

Facebook 

Nasi partnerzy 

godlo bip2

Spotkanie z Anną Marią Wesołowską

 Spotkanie z Anną Marią Wesołowską_17   26 września naszą szkołę odwiedziła pani sędzia Anna Maria Wesołowska, która spotkała się z młodzieżą i poprowadziła wykład na temat współczesnych zagrożeń, z którymi mogą zetknąć się młodzi ludzie. Mówiła między innymi o używkach, Internecie, zbyt wczesnej inicjacji seksualnej. Przykłady z jej praktyki zawodowej miały lepiej zobrazować poruszane tematy. Poznaliśmy konsekwencje czasami z pozoru banalnych przewinień, które mogą zakończyć się w sądzie. Mogliśmy również zadać pytania, wykonać zdjęcie oraz poprosić o autograf. Na koniec przedstawiciele podziękowali w imieniu całej społeczności szkolnej za interesujący wykład, który z pewnością wpłynie na nasze postępowanie w życiu codziennym.
Spotkanie z sędzią Anną Marią Wesołowską odbyło się ramach I Gminnego Spotkania Specjalistycznego pt. „Dzieci i rodzice – wspólna przygoda”. Sędzia Anna Maria Wesołowska na temat dziecka w rodzinie rozmawiała również z nauczycielami, rodzicami i mieszkańcami naszej gminy. Na koniec wykład o tym, jak rozmawiać z dzieckiem wygłosił pan Tomasz Świtek.