Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Cyceron
prezentacja

Facebook 

Nasi partnerzy 

godlo bip2

Wakacje czas zacząć

Wakacje czas zacząć - zakońcxzenie roku szkolnego 2017/2018_47   Dnia 22.06.2018 zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście, nauczyciele, pracownicy niepedagogiczni oraz rodzice i uczniowie. Zakończenie roku to moment, w którym możemy podsumować całoroczną pracę i nagrodzić tych, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce, a swoim zachowaniem dawali przykład innym.

 

   Najważniejsze i  największe wyróżnienie otrzymali w tym dniu uczniowie, którzy za wybitne osiągnięcia i wyniki w nauce zostali wpisani do „Złotej Księgi”: Martyna Lipka, Jagoda Raburska, Marta Ruta, Kamil Kubiak i Przemysław Kajoch. Nagrody odebrali także uczniowie klas trzecich kończący z wyróżnieniem gimnazjum oraz uczniowie klas drugich, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Tytuł Prymusa Roku zdobył Kamil Kubiak z klasy III b, który na koniec roku uzyskał średnią ocen 6,0. Nagrody za najlepiej zdany egzamin gimnazjalny otrzymali: Zuzanna Sędłak, Marta Ruta i Kamil Kubiak. We wtorek 19.06.2017 nagrody i dyplomy odebrali uczniowie, którzy reprezentowali szkołę w różnych konkursach i zawodach, angażowali się w różne działania szkoły i pracowali w kołach zainteresowań.
W tym szczególnym dniu nie zabrakło również podziękowań dla nauczycieli kończących pracę w naszej szkole: p. Barbary Dopiery, p. Hanny Straburzyńskiej, p. Justyny Dawidziak, p. Doroty Ratajczak i p. Agnieszki Bartłomiejczak. Podziękowania otrzymali także rodzice uczniów klas trzecich, którzy pomagali przy organizacji różnych działań szkoły. Po rozdaniu nagród i dyplomów swoje świadectwa ukończenia gimnazjum otrzymali uczniowie klas trzecich, którzy, żegnając się ze szkołą, złożyli uroczyste ślubowanie. Na koniec nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru szkoły uczniom klas drugich. W wakacyjny klimat wprowadził wszystkich występ taneczny dziewcząt z klasy II a.
Po uroczystości gimnazjaliści rozeszli się do klas, gdzie odebrali świadectwa i pożegnali się z wychowawcami i rówieśnikami.
Rok szkolny 2017/2018 dobiegł końca. Wszystkim życzymy więc udanego i bezpiecznego wakacyjnego odpoczynku.