Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Cyceron
prezentacja

Facebook 

Nasi partnerzy 

godlo bip2

Kolejna premiera „Teatru Próby”

Jedno takie..._26   Dnia 20 czerwca o godzinie 19 na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Lipnie odbyła się kolejna premiera Teatru Próby pt.: „Jedno takie cudowne miejsce”. Teatr istniejący przy Gimnazjum w Lipnie i współpracujący z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lipnie przedstawiał spektakl o takim jednym, wspaniałym miejscu, w którym spędza się bardzo dużo czasu, rozmawia się, nawiązuje się nowe znajomości, a nawet zakochuje się. Tam także można pracować i uczyć się… O jakim miejscu mowa?

   Tak, o Internecie! Twórcy spektaklu uzmysławiają, że choć to bardzo „pożyteczne” miejsce, to jednak trzeba uważać na pewne pułapki. Umieszczone w Internecie informacje, niezależnie od tego czy są prawdziwe, czy zmyślone, mają wielką moc - mogą kogoś zranić, a nawet zniszczyć! Wszyscy użytkownicy Internetu powinni być tego świadomi.  A czy żądza zemsty musi być wyższym uczuciem niż przyzwoitość, uczciwość i odrobina empatii? Na to pytanie z pewnością każdy musi odpowiedzieć sobie sam.
   Spektakl to dzieło znanego w Lipnie duetu. Scenariusz napisał pan Tadeusz Hofmański, natomiast reżyserią zajęli się pan Tadeusz Hofmański oraz pan Bartosz Grobelny. Na scenie wystąpili: Natalia Maćkowiak, Alicja Pawłowska, Marta Ruta, Zuzanna Sędłak, Jakub Musielak i Grzegorz Walewski.
   Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

                        Anna Markiewicz