Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Cyceron
prezentacja

Facebook 

Nasi partnerzy 

godlo bip2

Podium dla siatkarzy

Igrzyska Młodzieży Szkolnej_1   Dnia 28.02.2018 r. chłopięca drużyna piłki siatkowej w składzie: Przemysław Kajoch, Mikołaj Tomowiak, Michał Grześkowiak, Norbert Franek, Mateusz Walkowiak, Jakub Kowalik, Krzysztof Stefaniszyn oraz Bartosz Kolańczyk reprezentowała naszą szkołę na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej na szczeblu powiatowym. Wcześniej w fazie grupowej, która została rozegrana w styczniu, nasza drużyna wygrała wszystkie mecze w grupie i awansowała do finałów. W finałach, które odbyły się w Zespole Szkół w Drobninie, udział wzięły także zespoły z Brenna, Drobnina oraz Pawłowic. Ostatecznie po zaciętych i wyrównanych meczach z wszystkimi rywalami nasza reprezentacja zajęła III miejsce.