Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Cyceron
prezentacja

Facebook 

Nasi partnerzy 

godlo bip2

Mikołajkowy turniej

Mikołajkowy Turniej w Piłce Siatkowej Dziewcząt_65   12 grudnia 2017 roku odbył się w naszej szkole Mikołajkowy Turniej w Piłce Siatkowej Dziewcząt zorganizowany przez uczniów w ramach realizowanego projektu edukacyjnego. W rozgrywkach udział wzięły również drużyny ze szkół w Osiecznej, Drobninie, Nowym Belęcinie i Pawłowicach. Branżową Szkołę I Stopnia w Lipnie reprezentowały: Martyna Gaertig, Martyna Lipka, Marta Ruta, Jagoda Nowak, Jagoda Nguyen Van, Malwina Musielak, Wiktoria Wojciechowska, Roksana Kaźmierczak i Klaudia Świątek.  Najlepsze w tej rywalizacji okazały się dziewczęta z Osiecznej. Na drugim miejscu podium stanęły uczennice z Nowego Belęcina, a trzecie miejsce zajęły reprezentantki naszej szkoły. Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju otrzymały pamiątkowe dyplomy, a najlepsze również puchary. Turniej przebiegał w miłej, sportowej atmosferze.