Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Cyceron
prezentacja

Facebook 

Nasi partnerzy 

godlo bip2

Walka siatkarzy z Gimnazjum w Lipnie w zawodach rejonowych

Gimnazjada w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców - etap rejonowy_3   30 maja 2017 r. w Gostyniu uczniowie Gimnazjum w Lipnie: Jakub Walkowiak, Mateusz Walkowiak i Mikołaj Tomowiak rywalizowali w Gimnazjadzie w siatkówce plażowej chłopców – etap rejonowy- rozgrywanej w ramach XVIII Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach udział wzięło 11 zespołów z rejonu leszczyńskiego.

 

   Po zaciętej walce nasza drużyna uplasowała się na drugim stopniu podium, ulegając tylko gimnazjalistom z Jutrosina. Tym samym nasi uczniowie awansowali do Finału Wojewódzkiego Gimnazjady w siatkówce plażowej chłopców, który odbędzie się 8 czerwca 2017 r we Wrześni.

 Dzień później na boiskach siatkówki plażowej przy Gimnazjum nr 1 w Gostyniu stanęły dziewczęta. Naszą szkołę podczas etapu rejonowego Gimnazjady w siatkówce plażowej dziewcząt reprezentowały Marta Ruta i Wiktoria Wojciechowska. Mimo walki i poświęcenia dziewczętom nie udało się stanąć na podium.
 Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe nagrody, a drużyny z miejsc I - III również medale.
Dziękujemy naszym gimnazjalistom za zaangażowanie i sportową rywalizację oraz życzymy dalszych sukcesów na arenach sportowych. Podziękowania składamy również p. Dariuszowi Podgórskiemu i p. Andrzejowi Fularzowi za przygotowanie uczniów do zawodów.