Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Cyceron
prezentacja

Facebook 

Nasi partnerzy 

godlo bip2

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW W DNIACH 10-12.04.2019 (EGZAMINY GIMNAZJALNE)

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW SZKOLNYCH

W DNIACH 10 -12 KWIETNIA 2019R.

(EGZAMINY GIMNAZJALNE)

W dniach 10- 12 kwietnia 2019r. odbędą się egzaminy gimnazjalne dla klas trzecich. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Lipnie mają wówczas odwołane zajęcia lekcyjne, natomiast w pozostałych placówkach zajęcia bez zmian.

PRZYWOZY:

AUTOBUS I: opiekun p. T. Stachowiak

6.40Lipno– Wydorowo – Lipno – Kurs odwołany

7.10 – Lipno– Klonówiec (Gimnazjum – 3 osoby) – Lipno - Goniembice (SP Goniembice , Przedszkole Goniembice) – Wyciążkowo – Gronówko (Gimnazjum – 2 osoby , SP Goniembice , Przedszkole Goniembice)- Wyciążkowo (Gimnazjum – 2 osoby, SP Goniembice , Przedszkole Goniembice) – Goniembice - LipnoKurs bez zmian

           

AUTOBUS II: opiekun p. Ł. Cichoszewska

6.35 – Lipno – Ratowice (SP Górka Duchowna, Przedszkole Górka Duchowna)Sulejewo (SP Górka Duchowna, Przedszkole Górka Duchowna)Górka Duchowna (SP Goniembice, Gimnazjum – 4 osoby)Ratowice (Gimnazjum – 2 osoby)Koronowo ( SP Goniembice, Przedszkole Goniembice, Gimnazjum – 2 osoby)Żakowo ( SP Goniembice, Przedszkole Goniembice, Gimnazjum – 1 osoba) – Goniembice LipnoKurs bez zmian

7.25– Lipno – ok. 7.35Wilkowice(Gimnazjum – 6 osób) - ok. 7.40 - Mórkowo(Przedszkole Lipno,Gimnazjum – 7) - ok.7.45 - Smyczyna(Przedszkole Lipno, Gimnazjum – 4 osoby) Lipno

AUTOBUS III: opiekun p. T. Kowalczyk

6.40Lipno –- MórkowoLipno Kurs odwołany

7.05 – Lipno– Wydorowo - Targowisko –– Radomicko – Lipno (Przedszkole Radomicko, Gimnazjum – 3 osoby) - Lipno

Kurs wydłużony o Wydorowo

7.30 -Lipno– Huby(Przedszkole Lipno, Gimnazjum – 3 osoby) - Lipno

Kurs bez zmian

 

ODWOZY (ŚRODA – CZWARTEK)

Dotyczy tylko odwozów uczniów klas trzecich gimnazjalnych. Odwozy pozostałych placówek wg rozkładu na II półrocze roku szkolnego 2018/2019.

AUTOBUS I: opiekun p. T. Stachowiak

13.35Lipno – Klonówiec (kl. 3 a G- 3 os.) – GoniembiceWyciążkowo

(kl. 3a G - 2 os.) Gronówko (kl. 3a G - 2 os.)– Klonówiec Kurs bez zmian

AUTOBUS II: opiekun p. Ł. Cichoszewska

 

13.35 – Lipno – Huby(Przedszkole Lipno, kl. 3a G – 1 os., kl. 3b G – 1 os., kl. 3c G – 1 os. = 3 os.)- Wydorowo (kl. 3c G – 1 os.) – Radomicko (kl. 3b G – 3 os.)– Targowisko - Górka Duchowna(SP Górka Duch.)– Sulejewo – Ratowice- Koronowo– ŻakowoLipno.

AUTOBUS III: opiekun p. T. Kowalczyk

13.40 - Lipno – Smyczyna (Przedszkole Lipno, kl. 3c G - 4 os.) – Mórkowo (Przedszkole Lipno, kl. 3a G – 4 os., kl. 3c G - 3 os.= 7 osób)Wilkowice(kl. 3c G - 6 os.).

Kontynuacja kursu:

14.10 - Goniembice (Przedszkole Goniembice, SP Goniembice) – Koronowo –(kl. 3a G - 2 os.) - Ratowice (kl. 3a G - 2 os.)– Sulejewo (kl. 3a – 1 os) - Górka Duchowna – Żakowo (kl. 3b G -1 os.) – Lipno

 

ODWOZY– PIĄTEK

W piątek uczniowie klas trzecich gimnazjalnych kończą egzamin z języka obcego ok. godz. 12.15.

AUTOBUS I: opiekun p. T. Stachowiak

12.40 – Lipno Goniembice– Wyciążkowo(kl. 3a G - 2 os.) – Gronówko (kl. 3a G - 2 os.) – Klonówiec (kl. 3a G – 3 os.).Kurs bez zmian

AUTOBUS II: opiekun p. Ł.Cichoszewska

12.40 – Lipno – Huby (kl. 3a G – 1 os., kl. 3b – 1 os.,3c G – 1 os. =3 os.)- Targowisko - Wydorowo (kl. 3c G – 1 os.) – Radomicko (kl. 3b G– 1 os.) – Lipno.

13.35 – Lipno – Klonówiec (Przedszkole Lipno)Radomicko– Targowisko - Górka Duchowna (kl. 3a G – 4 os.+ Przedszkole i SP Górka Duch.)– Sulejewo– Ratowice – Koronowo– Żakowo

AUTOBUS III: opiekun p. Kowalczyk

12.40 – Lipno – Smyczyna (kl. 3a G – 4 os.)– Mórkowo (kl. 3a G – 4 os., kl. 3c G – 3)Wilkowice(kl. 3 c G – 6 os.) - Lipno

13.40 - Lipno – Smyczyna (Przedszkole Lipno) - Mórkowo – (Przedszkole Lipno) Lipno Kurs bez zmian

Kontynuacja kursu:

14.00 - Goniembice (Przedszkole Goniembice, SP Goniembice) – Koronowo (kl. 3a G – 2 os.)– Ratowice (kl. 3a G – 2 os.) - Sulejewo - Żakowo (kl. 3b G - 1 os.)– Lipno