012345678

Galeria zdjęć 

sample image Zobacz zdjęcia z wydarzeń i imprez szkolnych...
Galeria

Dyplomy i podziękowania 

sample image Zobacz za co nasza szkoła i nasi uczniowie dostali wyróżnienia...
Dyplomy i podziękowania

Film o szkole 

sample image zobacz film przedstawiający nasze gimnazjum...
Nasza szkoła

prezentacja

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Cyceron

Facebook 

Nasi partnerzy 

Rozkład jazdy autobusów szkolnych 2016/2017 (semestr II)

Rozkład jazdy autobusów szkolnych
w roku szkolnym 2016/2017

Obowiązuje (IIsemestr) od dnia 13.02.2017r.

Przywozy uczniów do szkoły:

Autobus I   opiekun: p. Ł. Cichoszewska

6.40     Lipno – Targowisko – Wydorowo – Radomicko – Lipno
            Gimnazjum – 25 osób, SP Lipno – 16 osób (Wydorowo)

7.15     Lipno –Smyczyna – Mórkowo– Lipno        
            Gimnazjum – 6 osób (Smyczyna), SP Lipno – 38 osób, Przedszkole Lipno – 10 osób

7.40     Lipno – Huby – Lipno  
            Gimnazjum – 7 osób, SP Lipno – 25 osób, Przedszkole Lipno – 8 osób

8.00     Lipno – Klonówiec – Goniembice – Lipno
SP Goniembice – 10 osób, Przedszkole Goniembice – 6 osób

 
Autobus II   opiekun: p. T. Stachowiak

6.40     Lipno – Gronówko – Wyciążkowo – Goniembice – Lipno           
            Gimnazjum – 17 osób, SP Lipno – 1 osoba

7.15     Lipno – Żakowo – Koronowo – Ratowice – Sulejewo – Górka Duchowna – Żakowo – Lipno
Gimnazjum – 33 osoby, SP Lipno – 5 osób, SP Górka Duchowna – 9 osób, Przedszkole Górka Duchowna – 1 osoba      

7.50     Lipno – Targowisko – Radomicko – Lipno         
SP Lipno – 39 osób, Przedszkole Radomicko – 3 osoby

Autobus III   opiekun: p. T. Kowalczyk

6.50     Lipno – Wilkowice – Mórkowo – Lipno
            Gimnazjum – 39 osób,

7.15     Lipno – Klonówiec – Lipno  
            Gimnazjum – 10 osób, SP Lipno – 7 osób, Przedszkole Lipno – 4 osoby

7.35     Lipno–Żakowo-Górka Duchowna – Koronowo–Goniembice–Gronówko–Wyciążkowo–Goniembice
SP Goniembice – 19+34 osób, Przedszkole Goniembice – 20 osób

Rozwozy uczniów ze szkoły:

Poniedziałek
Autobus I

12.40   Lipno – Targowisko – Wydorowo – Radomicko – Lipno
SP Lipno – 27 os.(Ia, IIa, IIb, IIIa, IIIb, IIIc, VIa), Gimnazjum – 1os (IIc-1)

13.40   Lipno – Radomicko – Targowisko – Górka Duchowna – Sulejewo – Ratowice – Żakowo – Lipno

Gimnazjum – 11 os. (1a-8, 1b-3), SP Lipno – 11 os.(Radomicko -3os.:IVa, IVb, Va, Górka Duchowna - 7os., Sulejewo – 1os.),  
SP Górka Duchowna – 9 os., Przedszkole Radomicko – 3 os., Przedszkole Górka Duchowna – 1 os.

14.30   Lipno – Huby – Targowisko – Wydorowo – Radomicko – Lipno

Gimnazjum – 20 os. (1b-1, 1c-2, 2b-7, 2c-2, 3b-1, 3c-7),
SP Lipno – 32os.(Vb, VIb – 24os., Wydorowo – 8os.)

Autobus II

12.40   Lipno – Huby – Goniembice – Wyciążkowo – Gronówko – Klonówiec – Lipno
            SP Lipno – 14 os.(Goniembice: IIa-1, Huby – 13 os.(Ia, IIa, IIb, IIIa, IIIb, IIIc, VIa),
SP Goniembice – 9 os.

13.40   Lipno – Klonówiec – Huby – Goniembice – Wyciążkowo – Gronówko – Lipno
            Gimnazjum – 12 os. (1a-9, 1b-3), SP Lipno – 5 os.(Huby: IVa, IVb, Va),
SP Goniembice – 10os.(w tym Klonówiec),
Przedszkole Lipno – 12os., Przedszkole Goniembice –19os.        

14.35   Lipno – Klonówiec (SP Goniembice) – Żakowo – Koronowo –Goniembice – Wyciążkowo – Gronówko – Klonówiec – Lipno
Gimnazjum – 22os. (2c-12, 3b-1, 3c-9), SP Goniembice – 24 os.(+ 2os.)


 Autobus III

12.40   Lipno – Mórkowo – Smyczyna –Lipno
            SP Lipno – 17 os.( Ia, IIa, IIb, IIIa, IIIb, IIIc, VIa)

13.00   Lipno – Goniembice – Górka Duchowna – Żakowo – Lipno
SP Goniembice – 7 os.        

13.40   Lipno – Mórkowo – Smyczyna – Lipno
Gimnazjum – 4 os. (1a-4), SP Lipno – 13os.(IVa, IVb, Va), Przedszkole Lipno – 10os.

14.00   Lipno – Goniembice – Koronowo – Żakowo – Lipno
Przedszkole Goniembice – 7 os., SP Goniembice – 8 os.        

14.35   Lipno – Smyczyna – Mórkowo – Wilkowice – Lipno
            Gimnazjum – 39 os. (1b-1, 1c-15, 2a-5, 2b-2, 3a-16), SP Lipno – 3 os.(Vb, VIb)

15.10   Lipno – Goniembice – Koronowo– Górka Duchowna – Sulejewo – Ratowice – Żakowo – Lipno
            Gimnazjum – 17 os. (Górka Duchowna – 2c-4, 3b-12, Sulejewo – 2c-1),
           SP Goniembice – 5 os., SP Górka Duchowna – 4 os.-wyjazd z Lipna

Wtorek

Autobus I  

12.40   Lipno – Targowisko – Wydorowo – Radomicko – Lipno
SP Lipno – 27os.(Ia, IIa, IIIa, IIIb, IIIc, IVa), Gimnazjum – 1os. (2c-1)

13.40   Lipno – Radomicko – Targowisko – Górka Duchowna – Sulejewo – Ratowice – Żakowo – Lipno

SP Lipno –16 os.(IIb, IVb, Va, VIa), Gimnazjum – 6 os. (2b-6), Przedszkole Radomicko – 3 os., Przedszkole Górka Duchowna – 1 os., SP Górka Duchowna – 9 os.,

14.30   Lipno – Wydorowo – Radomicko – Targowisko –Lipno

Gimnazjum – 15os.(1b-4, 1c-1, 2c-2, 3b-1, 3c-7), SP Lipno – 24 os.(Vb, VIb)

15.00   Lipno – Górka Duchowna – Sulejewo – Ratowice – Koronowo – Żakowo – Lipno
Gimnazjum – 30 os. (1a-9, 2c-8, 3b-13)


Autobus II  

12.40   Lipno – Huby – Goniembice – Wyciążkowo – Gronówko – Klonówiec – Lipno
SP Lipno – 13 os.(Goniembice: 1, Huby: 12- Ia, IIa, IIIa, IIIb, IIIc, IVa ), SP Goniembice – 10os.  

13.40   Lipno – Klonówiec – Huby – Goniembice – Wyciążkowo – Gronówko – Lipno
SP Lipno – 5 os.(Huby: IIb, IVb, Va, VIa ), Gimnazjum – 2 (1c-1, 2b-1), Przedszkole Lipno – 12 os., Przedszkole Goniembice – 19os., SP Goniembice – 15os. (w tym Klonówiec)

14.35   Lipno – Klonówiec (SP Goniembice) – Huby – Goniembice – Wyciążkowo – Gronówko – Koronowo – Żakowo – Klonówiec – Lipno
           
SP Lipno – 8os.(Huby: Vb, VIb), Gimnazjum – 25os. (1a-7, 2c-9, 3c-9),
SP Goniembice – 18os.(+4os.)

Autobus III

12.40   Lipno – Mórkowo – Smyczyna – Lipno
            SP Lipno – 20 os.( Ia, IIa, IIIa, IIIb, IIIc, IVa)

13.00   Lipno – Goniembice – Koronowo – Górka Duchowna– Żakowo – Lipno
SP Goniembice – 8 os.

13.40   Lipno – Smyczyna – Mórkowo – Wilkowice – Lipno
            SP Lipno – 7 os.( IIb, IVb, Va, VIa), Gimnazjum – 22 (1c-15, 2a-5, 2b-2), Przedszkole Lipno – 10os.

14.00   Lipno – Goniembice – Koronowo – Górka Duchowna– Żakowo – Lipno
Przedszkole Goniembice – 7 os., SP Goniembice – 9os.

14.30   Lipno – Smyczyna – Mórkowo – Wilkowice – Lipno
Gimnazjum – 21 os. (1a-4, 1b-1, 3a-16), SP Lipno – 3 os.(Mórkowo: Vb, VIb)

15.10   Lipno – Goniembice – Koronowo– Górka Duchowna – Żakowo – Lipno
            SP Goniembice – 3 os.,

Środa

Autobus I

12.40   Lipno – Targowisko – Wydorowo – Radomicko – Lipno
SP Lipno – 32 os. (Ia, IIa, IIb, IIIa, IIIb, IIIc, IVa), Gimnazjum – 1os. (2c-1)

13.40   Lipno – Radomicko – Targowisko – Górka Duchowna – Sulejewo – Ratowice – Żakowo – Lipno

SP Lipno – 11 os.(IVb, Va), SP Górka Duchowna – 9 os., Przedszkole Radomicko – 3 os., Przedszkole Górka Duchowna – 1 os.,

14.30   Lipno – Targowisko – Wydorowo – Radomicko – Lipno
Gimnazjum – 21 os. (1b-4, 1c-1, 2a-6, 2c-2, 3b-1, 3c-7), SP Lipno – 24 os.(Vb, VIa, VIb),

15.10   Lipno – Górka Duchowna – Sulejewo – Ratowice – Koronowo – Żakowo – Lipno
Gimnazjum – 30os. (1a-9, 2c-8, 3b-13)


Autobus II

12.40   Lipno – Huby – Goniembice – Wyciążkowo – Gronówko – Klonówiec – Lipno
SP Lipno – 12os.(Huby: Ia, IIa, IIb, IIIa, IIIb, IIIc, IVa), SP Goniembice – 8os.  

13.40   Lipno – Klonówiec – Huby – Goniembice – Wyciążkowo – Gronówko – Lipno
            SP Lipno – 2 os. + 11os do GOK (Huby: IVb, Va), Przedszkole Lipno – 12 os.,
Przedszkole Goniembice – 19 os., SP Goniembice – 15 os.(w tym Klonówiec)

14.35   Lipno – Klonówiec (SP Goniembice) – Huby – Goniembice – Wyciążkowo – Gronówko – Klonówiec – Lipno

SP Lipno – 12 os.(Huby: Vb, VIa, VIb), Gimnazjum – 31 os.(1a-8, 1b-3, 1c-1, 2a-1, 2c-9, 3c-9),
SP Goniembice – 20 os.(+ 5 os.)

 Autobus III  

12.40   Lipno – Mórkowo – Smyczyna – Lipno
            SP Lipno – 20 os.( Ia, IIa, IIb, IIIa, IIIb, IIIc, IVa )

13.00   Lipno – Goniembice – Koronowo – Górka Duchowna – Żakowo – Lipno
SP Goniembice – 6 os.,      

13.40   Lipno – Mórkowo – Smyczyna –Lipno
           
SP Lipno – 5 os.( IVb, Va), Przedszkole Lipno – 10os.

14.00   Lipno – Goniembice – Koronowo – Żakowo – Lipno
SP Goniembice – 9 os., Przedszkole Goniembice – 7 os.        

14.30   Lipno – Smyczyna – Mórkowo – Wilkowice –Lipno
           
SP Lipno – 5os.( Vb, VIa, VIb), Gimnazjum – 43 os. (1a-4, 1b-1, 1c-15, 2a-5, 2b-2, 3a-16)

15.10   Lipno – Goniembice – Koronowo – Górka Duchowna – Żakowo – Lipno
        
   SP Goniembice – 5os.

Czwartek

Autobus I

12.40   Lipno – Targowisko – Wydorowo – Radomicko – Lipno
SP Lipno – 21 os.(Ia, IIa, IIIa, IIIb, Va), Gimnazjum – 1os. (2c-1)

13.40   Lipno – Radomicko – Targowisko – Górka Duchowna – Sulejewo – Ratowice – Koronowo – Żakowo – Lipno

Gimnazjum – 26 os. (1a-9, 1b-3, 3b-14), SP Lipno – 18 os.(IIb, IIIc, IVa, VIa),
SP Górka Duchowna – 3 os., Przedszkole Radomicko – 3 os., Przedszkole Górka Duchowna – 1os.

14.30   Lipno – Wydorowo – Radomicko – Targowisko – Górka Duchowna – Sulejewo – Ratowice – Koronowo – Żakowo – Lipno

Gimnazjum – 25 os. (1b-1, 1c-1, 2b-6, 2c-10, 3c-7),
SP Lipno – 23 os.(IVb, Vb, VIb), SP Górka Duchowna – 6 os.,

Autobus II

12.40   Lipno – Huby – Klonówiec – Goniembice – Wyciążkowo – Gronówko – Klonówiec – Lipno
SP Lipno – 6os. (Goniembice: IIa-1, Huby: Ia, IIa, IIIa, IIIb, Va), SP Goniembice - 9 os.

13.40   Lipno – Klonówiec – Huby – Goniembice – Wyciążkowo – Gronówko – Lipno
Gimnazjum – 11 os. (1a-8, 1b-3), SP Lipno – 10 os.(Huby: IIb, IIIc, IVa, VIa),
Przedszkole Lipno – 12 os., Przedszkole Goniembice 19 os.,
SP Goniembice – 20 os. (w tym Klonówiec)

14.35  Lipno – Klonówiec (SP Goniembice) – Huby – Goniembice – Wyciążkowo – Gronówko – Żakowo – Klonówiec – Lipno

Gimnazjum – 20 os. (1c-1, 2b-1, 2c-9, 3c-9), SP Lipno – 8 os.(Huby: IVb, Vb, VIb),
SP Goniembice – 14 os.(+5os.)

Autobus III  

12.40   Lipno – Mórkowo – Smyczyna – Lipno
            SP Lipno – 16 os.( Ia, IIa, IIIa, IIIb, Va )

13.00   Lipno – Goniembice – Koronowo – Żakowo – Lipno
            SP Goniembice – 4 os.    

13.40   Lipno – Smyczyna – Mórkowo – Wilkowice – Lipno
SP Lipno – 10 os.( IIb, IIIc, IVa, VIa), Gimnazjum – 21 os. (1a-4, 1b-1, 3a-16),
Przedszkole Lipno – 10os.

14.00   Lipno – Goniembice – Koronowo – Górka Duchowna – Żakowo – Lipno
SP Goniembice – 16 os., Przedszkole Goniembice – 7 os.        

14.30   Lipno – Smyczyna – Mórkowo – Wilkowice – Lipno
            Gimnazjum – 22 os. (1c-15, 2a-5, 2b-2), SP Lipno – 3 os.( IVb, Vb, VIb)

Piątek

Autobus I  

12.40   Lipno – Targowisko – Wydorowo – Radomicko – Lipno
SP Lipno – 22 os.(Ia, IIa, IIIa, IIIb, IVa, Va)

13.40   Lipno – Radomicko – Targowisko – Górka Duchowna – Sulejewo – Ratowice – Koronowo – Żakowo – Lipno

Gimnazjum – 20 os.(2b-6, 2c-9, 3c-5), SP Lipno – 27 os.(IIb, IIIc, IVb, Vb, VIa),
SP Górka Duchowna – 9os., Przedszkole Radomicko – 3 os., Przedszkole Górka Duchowna – 1 os.

14.30   Lipno – Wydorowo –Radomicko –Targowisko– Górka Duchowna – Ratowice – Koronowo – Żakowo – Lipno
Gimnazjum – 31 os. (1a-9, 1b-4, 1c-1, 2c-1, 3b-14, 3c-2), SP Lipno – 12 os.(VIb)


Autobus II  

12.40   Lipno – Huby – Klonówiec – Goniembice – Wyciążkowo – Gronówko – Klonówiec – Lipno
SP Lipno – 10 os.(Goniembice: IIa-1, Huby: Ia, IIa, IIIa, IIIb, IVa, Va) SP Goniembice – 13 os.  

13.40   Lipno – Klonówiec – Huby – Goniembice – Wyciążkowo – Gronówko – Lipno
            Gimnazjum – 20 os. (1c-1, 2b-1, 2c-9, 3c-9), SP Lipno – 10 os.(Huby: IIb, IIIc, IVb, Vb, VIa),
Przedszkole Lipno – 12 os., Przedszkole Goniembice – 19 os.,
SP Goniembice – 19 os.(w tym Klonówiec)

14.35   Lipno – Klonówiec (SP Goniembice) – Huby – Goniembice – Wyciążkowo – Gronówko – Górka Duchowna – Żakowo – Klonówiec – Lipno

Gimnazjum – 11 os. (1a-8, 1b-3), SP Lipno – 4 os.(Huby:VIb),
SP Goniembice – 11 os. (+ 3os.)

Autobus III  

12.40   Lipno – Mórkowo – Smyczyna – Lipno
            SP Lipno – 17 os.( Ia, IIa, IIIa, IIIb, IVa, Va)

13.00   Lipno – Goniembice – Koronowo – Górka Duchowna – Żakowo – Lipno
            SP Goniembice –10 os.

13.40   Lipno – Smyczyna –Mórkowo – Wilkowice – Lipno
           
Gimnazjum – 17 os. (1c-15, 2b-2), SP Lipno – 3 os.( IIb, IIIc, IVb, Vb, VIa),
Przedszkole Lipno – 10os.

14.10   Lipno – Goniembice – Koronowo – Żakowo – Lipno
SP Goniembice – 10 os., Przedszkole Goniembice – 7 os.        

14.35   Lipno – Smyczyna – Mórkowo – Wilkowice – Lipno
            Gimnazjum – 26 os. (1a-4, 1b-1, 2a-5, 3a-16), SP Lipno – 3 os.(VIb)  

 
Przygotowała: Barbara Dopiera